Witaj w podróży wgłąb siebie. Jeśli masz w sobie gotowośc na terpię i z takiego czy innego powodu będzie dla Ciebie wygodniej aby uczestniczyć w sesjach terapeutyczne przez interent, możesz sprawdzić, czy ta forma jest dla Ciebie. Będziemy się  słyszeć przez słuchawki i widzieć na ekranach monitorów. Nie będę widziła całego Twojego ciała więc trudno mi będzie czytać ze wszystkich sygnałów niewerbalnych, ale według mnie rolą terapeuty nie jest wyszukiwnie ukrytych  nieświadomych procesów. Wolę raczej wspierać Cię w znalezieniu rozwiązań prowadzących do utrzymania świadomego, radosnego i majacego sens życia.

Podczas sesji inspiruję się psychologią humanistyczną. Nurt ten kładzie nacisk na autentyczność terapeuty, empatię i szczerą akceptację uczuć, myślenia i działania klenta. Według psychologii humanistycznej ważne jest, aby odkryć prawdziwe i indywidualne Ja klienta, co staje się możliwe dzięki autentycznej relacji z terapeutą i jego bezwrunkowej akceptacji.

W trakcie procesu terapeutycznego skupimy się na odkrywaniu pozytywnych aspektów Twojej osobowości, wzmacnianiu prawdziwego Ja i określaniu Twoich potrzeb. Będziemy pracowć nad rozwijaniem Twojego potencjału i świadomością zasobów zarówno psychicznych, jak i  fizycznych czy społecznych,  tak abyś w rezultacie mogła/mógł podążać własną  ścieżką podejmując świdome decyzje bez długotrwałęj pomocy terapeutycznej.

Mieszkam z moją rodziną w otoczeniu dzikiej przyrody i mogę powiedzieć, że moje wielkie marzenie spełniło się. Ponieważ nam się to udało wierzę, że moje doświadczenie może być korzystne także dla Ciebie w poszukiwaniu i realizowaniu snu Twojego serca. Jeśli czujesz, że mogę być dla Ciebie wsparciem w obecnym momencie Twojego życia, skontaktuj się ze mną na Skypie, wypełnij formularz lub napisz e-mail.

W celu wzięcia udziału w terapii on-line będziesz potrzebować:

  • Pobrać i zainstalować Skype – darmowe oprogramowanie, które pozwala przeprowadzać darmowe rozmowy, wideokonferencje i rozmowy przez Internet.
  • Kamerę internetową.
  • Mikrofon i głośniki lub słuchawki.
  • Szybkie połączenie z Internetem – DSL, kabel lub więcej. 56 kbps nie będzie wystarczające.
  • Prędkość procesora większą niż ok 800 MHz. Większość komputerów pięcioletnich powinno być ok.

Cena za 50 minut terapii – 70 PLN.

Pobierz Skype dla komputrów PC

Pobierz Skype dla komputerów Mac

Zapisz się na sesję terapeutyczną

 

Skontaktuj sie za mna przez Skype: ewa-holt

ewa@integra.xtr.pl


 

Comments are closed.

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.